Apie mus

       Įmonė buvo įkurta 2008 metais, Kaune, pačiame krizės įkarštyje ir netik sugebėjo išgyventi vieną didžiausių ekonominių nuosmukių pasaulyje, bet ir plečia savo veiklą atidarinėdama naują ofisą sostinėje ir kurdama savo atstovų tinklą netik visoje Lietuvoje, bet ir Rusijoje bei Europos sąjungos šalyse. "IPS" - drąsiai ir atvirai deklaruoja savo siekius įsitvirtinti visoje Europoje ir konkuruoti su didžiausiomis nekilnojamo turto kompanijomis. Komandos branduolį sudaro jaunų, bet patyrusių ekspertų turinčių daugiametę darbo patirtį, grupė .

       "IPS" komanda teikia visas nekilnojamojo turto paslaugas: integruotos konsultacijos nekilnojamojo turto ir investicijų srityse, tarpininkavimas smulkiuose,vidutiniuose ir stambiuose investiciniuose nekilnojamojo turto sandoriuose, nekilnojamojo turto projektų koncepcijų formavimas bei įgyvendinimas, nekilnojamojo turto vertinimas, koordinavimo paslaugos išnuomojant, parduodant ir perkant komercinį bei gyvenamąjį nekilnojamąjį turtą. Detaliųjų planų ruošimas ir kt.

       Norite parduoti butą, namą, sodą, sodybą, butų kompleksą ar visą komercinių objektų kompleksą, priduoti gyvenamąjį namą, eksploatacijai atlikti geodezinius matavimus ar pasidalinti sklypą su bendrasavininkai, nedvejokite ir kreipkitės į mus.

"IPS" neskirsto klientų į svarbius ir mažiau svarbius,  darbus į mažus ir didelius. Mums svarbus kiekvienas žmogus ir jo rūpestis todėl kiek įmanydami padėsime kompetetingu patarimu ir profesionaliai atliktu darbu.

      Informacija atnaujinama...

 

© UAB "Vilimonta"